Сокира Sigma 4321341 1 кг
Фото 3 |
Sigma 4321341 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4321341 1 кг
Усі ціни 7 →Топор Sigma 1000г деревянная ручка (береза) (4321341) 4321341 | 441 грн. |
Сокира Sigma 1000г дерев'яна ручка (береза) (4321341) 4321341 | 422 грн. |
Сокира Ultra 4321341 | 422 грн. |
Sigma Топор Sigma 1000г деревянная ручка (береза) (4321341) | 422 грн. |
Sigma Сокира Sigma 1000г дерев'яна ручка (береза) (4321341) 4321341 | 422 грн. |
Сокира Sigma з ручкою із берези 1000 г (4321341) | 422 грн. |
Сокира 1000г дерев'яна ручка (береза) SIGMA (4321341) | 422 грн. |
Модификації Sigma 4321341
Ціни на Sigma 4321341 |
---|---|---|---|---|
Sigma 4321321 0.6 кг | від 321 грн. | 7 пропозицій | ||
Sigma 4321351 700 мм 1.3 кг | від 601 грн. | 7 пропозицій | ||
Sigma 4321331 0.8 кг | від 367 грн. | 7 пропозицій | ||
Sigma 4321341 1 кг | від 422 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →