Сокира Technics 39-619 0.4 кг
441 грн. Купити! Сокира Technics DIN 400г (39-619)Маркетплейс: Rozetka.ua Use ToolsЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Technics 39-619 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Technics 39-619
Ціни на Technics 39-619 |
---|---|---|---|---|
Technics 39-619 0.4 кг | від 441 грн. | 1 пропозиція | ||
Technics 39-620 0.6 кг | від 353 грн. | 2 пропозиції | ||
Technics 39-621 0.8 кг | від 684 грн. | 1 пропозиція | ||
Technics 39-622 1 кг | від 260 грн. | 1 пропозиція | ||
Technics 39-623 1.3 кг | від 549 грн. | 2 пропозиції | ||
Technics 39-624 1.4 кг | від 630 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →