Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   TOPEX

Набір інструментів TOPEX 35D967

Фото - Набір інструментів TOPEX 35D967
TOPEX 35D967
Загальна кількість одиниць
9 шт.
Імбусові ключі
9 шт.
Розміри імбусових ключів
1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм
Офіційний сайт
ru.topex.pl
Дата додавання на E-Katalog
липень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.

Купити TOPEX 35D967

Усі ціни 10 →

Набір ключів шестигранних TOPEX Т-подібні 2-10 мм 8 шт (35D967) 35D967

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
546 грн.

Набір інструментів Topex ключей шестигранных HEX с Т-подобной ручкой, 9 шт. (35D967) 35D967

Призначення - домашні (універсальні), кількість інструментів - 8 шт
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
559 грн.

Набір інструментів Topex ключей шестигранных HEX с Т-подобной ручкой, 9 шт. (35D967) 35D967

+ 21 балів ITbox, Призначення - домашні (універсальні), кількість інструментів - 8 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Topex 35D967 — Ключі шестигранні, набір 8шт, Т-подібна ручка, CrV, 2-10мм

Topex Ключі шестигранні, набір 8шт, Т-подібна ручка, CrV, 2-10мм
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
586 грн.

TOPEX 35D967 9 шт. 35D9679шт.

Форма ключа/Г-подібна|Кількість предметів, шт/8|Кейс/Ні|Вид/Шестигранний| Розмір ключів/головок/1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 1... ще0|Тип/Набір ключів|Гарантійний термін/1 місяць|Покриття робочої частини/Поліроване|Особливості, додаткові характеристики/ - Ключі шестигранні Т-подібні TOPEX виготовлені з міцної хромомолібденової сталі, що забезпечує довгий термін служби інструменту - Кожен із восьми ключів, що входять до набору, має пластмасову рукоятку ергономічної форми |Посилання на сайт виробника/http://ru.topex.pl/klucze-szesciokatne-typu-t-1116.html|Бренд/TOPEX
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
659 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на TOPEX 35D967

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна