Автоакумулятор Topla Top EFB Stop & Go 112070
Відео 13 | від 4 509 до 6 017 грн. Порівняти ціни 10 →Призначення:авто Ємність:70 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:680 A |
Модифікації Topla Top EFB Stop & Go 9
Характеристики
Topla 112070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Topla Top EFB Stop & Go 112070
Сортувати
Topla 70 Ah/12V EFB Euro (0) (112 070) | 4 751 грн. |
Topla Efb 6СТ-70 АзЕ (112070) | 4 533 грн. |
Topla 70 Ah/12V EFB Euro (0) (112 070) | 4 509 грн. |
Акумулятор автомобільний Topla 70 Ah/12V EFB Euro (112 070) 112 070 | 4 673 грн. |
Topla Акумулятор автомобільний Topla 70 Ah/12V EFB Euro (112 070) 112 070 | 4 673 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо