Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Topmatic

Кексниця Topmatic BM-106948

Фото - Тостер Topmatic BM-106948
Фото 3
Topmatic BM-106948
Колір
Тип
кексниця / апарат для приготування брауні /
Потужність
700 Вт
Кількість виробів
6
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
форма для кексів
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Відсік для шнура живлення
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
березень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topmatic 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topmatic.

Купити Topmatic BM-106948

Усі ціни 19 →

Аппарат для брауни Topmatic BM-106948 Emerio red

Topmatic BM-106948 Emerio red – форма для випікання потужністю 700 Вт за лічені хвилини приготує 6 тістечок. На корпусі є інд... щеикор нагрівання. Пластини вкриті антипригарним покриттям і легко очищаються губкою або вологою ганчіркою.
Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 008 грн.

Апарат для брауні-бісквіт-кекс Topmatic BM-106948 Emerio Red

Маркетплейс: Rozetka.ua  Магістраль З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 391 грн.

Аппарат для брауни Topmatic BM-106948 Emerio white

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Апарат для брауні TopmatiС Emerio BM-106948-White 700 Вт білий 4006444

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 438 грн.

Апарат для брауні TopmatiС Emerio BM-106948-Red 700 Вт червоний 4006445

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Topmatic BM-106948