Набір інструментів TOPTUL GEA5004
TOPTUL GEA5004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GEA5004
Усі ціни 16 →Набор головок 1/4" Toptul GEA5004 на ложементе, 50 шт | 3 299 грн. |
Набор инструментов в ложементе Toptul 50ед. (GEA5004) | 3 299 грн. |
Набір інструментів комбінований TOPTUL 1/4" 50шт (GEA5004) | 3 299 грн. |
Комбинированный набор инструментов 1/4 50ед. (в ложементе) TOPTUL GEA5004 | 3 299 грн. |
TOPTUL комбінованих 1/4" 50од. (GEA5004) | 3 299 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →