Ексцентрикова шліфмашина TOPTUL KAMA0603
TOPTUL KAMA0603 амплітуда 2.5 мм амплітуда 5 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAMA0603
Усі ціни 15 →Шлифмашина пневматическая эксцентриковая Toptul (KAMA0603) | 9 788 грн. |
Шлифмашина орбитальная пневматическая 6" 2,5 мм Toptul (KAMA0603) | 9 688 грн. |
Шлифовальная машина Toptul пневмо орбитальная 6" 2,5мм (kama0603) | 10 162 грн. |
Шліфувальна машина Toptul пневмо орбитальная 6" 2,5мм (KAMA0603) | 9 688 грн. |
Шлифовальная машина TOPTUL пневмо орбитальная 6" 2,5мм (KAMA0603) KAMA0603 | 9 344 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації TOPTUL KAMA0603
Ціни на TOPTUL KAMA0603 |
---|---|---|---|---|
TOPTUL KAMA0603 | від 9 344 грн. | 15 пропозицій | ||
TOPTUL KAMA0605 | від 9 788 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →