Всесезонна шина Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T
Відео 2Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T 245/70 R16 107 T 245/70 R16 111 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T
Усі ціни 21 →Шина Tourador X FORCE A/T II 245/70 R16 111T XL | 4 040 грн. |
Tourador X FORCE A/T II 245/70 R16 111T XL | 4 306 грн. |
Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T | 4 524 грн. |
Tourador X Force A/T II (245/70R16 111T) | 4 146 грн. |
Всесезонные шины Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T XL 1002460871 | 4 232 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T
Ціни на Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T |
---|---|---|---|---|
Tourador X Force A/T II 245/70 R16 107T | від 4 510 грн. | 2 пропозиції | ||
Tourador X Force A/T II 245/70 R16 111T | від 4 012 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →