Модем TP-LINK M7450
Відео 7Фото 5 |
TP-LINK M7450 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK M7450
Усі ціни 45 →4G-маршрутизатор TP-LINK M7450 N300 4G LTE 1xSim card Slot 1xMicroSD card | 5 999 грн. |
TP-Link M7450 Маршрутизатор 4G | 5 999 грн. |
TP-LINK M7450 | 5 999 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link M7450 | 6 000 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link M7450 | 6 000 грн. |
Компактна Wi-Fi точка TP-LINK M7450 дарує свободу підключення до інтернету будь-де з покриттям стільникового зв'язку. Пристрій добре проявляє себе у подорожах та відрядженнях, при відпочинку на дачі та на природі.
Велика кількість підключень
Під час встановлення SIM-картки модель підключається до вишок операторів стільникового зв'язку і починає роздавати бездротову мережу доступу до інтернету на велику кількість клієнтських пристроїв. Одночасно користуватися послугами Всесвітнього павутиння можуть до 32 гаджетів. Їхнє підключення до точки доступу можливе на несучих частотах 2.4 ГГц та 5 ГГц.
Підтримка LTE Cat.6
TP-LINK M7450 підтримує передову технологію LTE-Advanced Cat.6. На практиці портативний модем забезпечує швидкісні показники підключення до мобільної мережі до 300 Мбіт/с на завантаження даних та до 50 Мбіт/с на розвантаження. За умови хорошого прийому сигналу пропускної спроможності пристрою вистачить на трансляцію потокового відео, забезпечення комфортного серфінгу та мобільного геймінгу з низькими показниками пінгу.
Бортове обладнання
Робота моделі в автономному режимі налагоджена від акумулятора ємністю 3000 мАгод (до 15 годин поспіль). Дані про споживання трафіку та статус роботи переносна Wi-Fi точка транслює на вбудованому інфо-дисплеї. Додатково роутер забезпечили слотом під картку microSD, яка може використовуватися як мережеве сховище для обміну фотографіями, фільмами та музикою всередині локальної мережі. Керування параметрами точки доступу можливе через мобільний додаток tpMiFi.