Набір ножів Tramontina Universal 22901/008
Tramontina Universal 22901/008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Universal 22901/008
Усі ціни 12 →TRAMONTINA DYNAMIC 22901/008 | 2 322 грн. |
TRAMONTINA DYNAMIC 22901/008 | 2 310 грн. |
Набор ножей Tramontina Dynamic Meat 203 мм 12 шт (22901/008) 22901/008 | 2 488 грн. |
Набір ножів Tramontina Dynamic Meat 203 мм 12 шт (22901/008) 22901/008 | 2 993 грн. |
Tramontina DYNAMIC (22901/008) 22901/008 | 2 993 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →