Оперативна пам'ять Transcend JetRam DDR4 1x32Gb JM3200HLE-32G
Transcend JM3200HLE-32G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetRam DDR4 1x32Gb JM3200HLE-32G
Усі ціни 33 →Transcend 32 Gb DDR4 3200 MHz JetRam (JM3200HLE-32G) | 2 774 грн. |
Transcend 32 Gb DDR4 3200 MHz JetRam (JM3200HLE-32G) | 2 800 грн. |
Модуль пам'яті Transcend 32 GB DDR4 3200 MHz JetRam (JM3200HLE-32G) 32 GB | 2 660 грн. |
ОЗУ transcend ddr4 32Gb 3200Mhz jm3200hle-32g блистер | 2 984 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz Transcend (JM3200HLE-32G) | 2 984 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →