Сумка дорожня Travel Extreme Teza 100L
Фото 4 |
Travel Extreme Teza 100L 60 л100 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Teza 100L
Сумка-рюкзак Travel Extreme TEZA XL Black (TE09141) TE09141 | 2 160 грн. |
Сумка-рюкзак Travel Extreme TEZA XL Blue (TE09142) TE09142 | 2 160 грн. |
Сумка-рюкзак Travel Extreme TEZA XL Khaki (TE09143) TE09143 | 2 160 грн. |
Модификації Travel Extreme Teza 100L
Ціни на Travel Extreme Teza 100L |
---|---|---|---|---|
Travel Extreme Teza 60L | від 2 020 грн. | 3 пропозиції | ||
Travel Extreme Teza 100L | від 2 160 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →