Рюкзак Travelite Basics 096234 11 л
Відео 1Фото 4 |
Travelite Basics 096234 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite Basics 096234 11 л
Усі ціни 7 →Міський рюкзак Travelite Basics Mini Blue 11л (TL096234 - 21) 91722 | 989 грн. |
Рюкзак Travelite Basics 11 л 35 x 30 x 14 см Green (TL096234-80) | 989 грн. |
Міський рюкзак Travelite Basics Mini Green 11л (TL096234 - 80) 91723 | 989 грн. |
Міський рюкзак Travelite Basics Mini Pink 11л (TL096234 - 17) 91720 | 989 грн. |
Міський рюкзак Travelite Basics Grey Mini 11л (TL096234 - 04) 85851 | 989 грн. |
Міський рюкзак Travelite Basics Navy Mini 11л (TL096234 - 20) 85852 | 989 грн. |
Міський рюкзак Travelite Basics Black Mini 11л (TL096234 - 01) 85850 | 989 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →