Рюкзак Vinga NBP615 15.6 18 л (NBP615BK)
Фото 5 |
Vinga NBP615 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga NBP615 15.6 18 л
Усі ціни 16 →Сумка для ноутбука Vinga 15.6" Black (NBP615BK) | 896 грн. |
Сумка для ноутбуков Vinga 15.6" Black (NBP615BK) | 893 грн. |
Рюкзак для ноутбука Vinga 15.6" NBP615 Black (NBP615BK) NBP615BK | 895 грн. |
Vinga 15.6" NBP615 Black (NBP615BK) nbp615bk | 895 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →