Літня шина Triangle TH201 235/45 R17 97Y
Відео 13Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle TH201 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TH201 235/45 R17 97Y
Усі ціни 13 →Шина Triangle Sportex TSH11 (TH201) 235/45 R17 97Y XL | 2 381 грн. |
Triangle TH201 (235/45R17 97Y) | 2 384 грн. |
Triangle TH201 235/45 R17 97Y XL | 2 655 грн. |
Triangle Sportex TSH11 (TH201) 235/45 ZR17 97Y XL | 2 802 грн. |
Triangle Sportex TSH11 TH201 235/45 R17 97Y XL 75269 | 2 557 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TH201 235/45 R17 97Y
Ціни на Triangle TH201 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Triangle TH201 235/45 R17 97Y | від 2 381 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →