Літня шина Triangle TR652 205/65 R16C 107T
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle TR652 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR652 205/65 R16C 107T
Усі ціни 35 →Шина Triangle Mileage plus TR652 205/65 R16C 107/105T | 2 600 грн. |
Triangle TR652 205/65 R16C 107/105T | 2 660 грн. |
Triangle TR652 205/65 R16C 107/105T | 2 959 грн. |
Летние шины Triangle TR652 Mileage Plus 205/65 R16C 107/105T 1000936476 | 2 678 грн. |
Triangle TR652 (205/65R16C 107T) | 2 583 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TR652 205/65 R16C 107T
Ціни на Triangle TR652 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Triangle TR652 205/65 R16C 107T | від 2 538 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →