Літня шина Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y
Усі ціни 34 →Шина Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y XL | 2 437 грн. |
Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y XL | 2 430 грн. |
Triangle EffeXSport TH202 (235/45R17 97Y) | 2 382 грн. |
Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y XL | 2 659 грн. |
Летние шины Triangle EffeXSport TH202 235/45 ZR17 97Y XL 1002428827 | 2 616 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y
Ціни на Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Triangle EffeXSport TH202 235/45 R17 97Y | від 2 340 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →