Літня шина Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V
Відео 16Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V 235/45 R17 97 V 235/45 R17 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V
Усі ціни 33 →Шина Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V XL | 2 067 грн. |
Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V XL | 2 212 грн. |
Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V | 2 307 грн. |
Premiorri Solazo S Plus (235/45R17 97V) | 2 076 грн. |
Летние шины Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V XL 1001119629 | 2 163 грн. |
ще 20 пропозицій
3 2 2 5 |
Як не вміли робити якісний продукт, так і не вміють, повний мотлох, навіть дешевий Китай краще! На шиномонтажці відбалансувався, але працівник грався давно. Шум перекреслює будь які плюси (які ще треба пошукати), краще БУ взяти якусь, якщо хочете зекономити. - Ціна
– Нормально їде у дощ – Загалом за 10 тисяч не помітив зносу - Дуже галаслива! При швидкості вище 70-80 км/год реально починає напружувати, при 130 км/рік, просто як на літаку, при 150 км/рік, краще музыку включати поголосніше. Порівняно з нею зимова гума Мішлен взагалі безшумна.
– Не дуже добре збалансована - Машину трясе після 100-110 км/рік! Як тільки поставивши назад зимову, всі проблеми зникли Богдан К: користуюся Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W кілька місяців |
Не раджу, гума крива із заводу, купив комплект, гроші викинуті на вітер!
На додаток до кривизни протектора подувало шишки на зовнішній стороні протектора на двох колесах. Не рекомендую! Ціна Кривий протектор, слабка частина зовнішнього протектора, вага Максим: користуюся Premiorri Solazo S Plus 205/65 R15 94V кілька місяців |
Ціна-якість = ідеально, підтримаємо вітчизняного виробника. Задоволений покупкою Не виявив |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V
Ціни на Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97V | від 1 550 грн. | 33 пропозиції | ||
Premiorri Solazo S Plus 235/45 R17 97W | від 2 074 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →