Корм для собак Trixie Denta Fun Chewing Ring with Chicken 225 g
Trixie Denta Fun Chewing Ring with Chicken 225 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trixie Denta Fun Chewing Ring with Chicken 225 g
Ласощі для собак Trixie Denta Fun Кільце для чистки зубів, з куркою, d20 с | 309 грн. |
Ласощі для собак Trixie Denta Fun для чищення зубів 20 см (4011905313313)снеки, для чищення зубів, гігієна ротової порожнини, для всіх, 225 г Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 387 грн. |
Ласощі для собак Trixie DentaFun Жувальне кільце для чищення зубів з куркоЛасощі для собак Trixie Denta Fun - найкращий прояв любові та турботи до свого улюбленця. Адже такі смаколики надзвичайно апетитні, а їхні інгредієнти корисні для здоров'я вашого улюбленця. Ці кільця складаються із сиром'ятно Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 388 грн. |
Trixie Ласощі для собак Trixie Denta Fun для чищення зубів 20 см (40119053+ 31 грн бонус, снеки, для чищення зубів, гігієна ротової порожнини, для всіх, 225 г Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 387 грн. |
Серія Trixie Denta FunПорівняти в таблиці →
від 277 грн.
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.25 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 324 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина, баранина, курка), сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 7 182 грн.
ласощі, 150 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
від 88 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 17 874 грн.
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина, сиг, крохмаль, гліцерин, сорбіт, мінерали, клас: преміум
від 118 грн.
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: шкіра риби сиг, сиром'ятна шкіра
від 89 грн.
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 160 грн.
ласощі, палички, 3 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина 26%, сиг 8%, крохмаль
від 175 грн.
ласощі, кістка, 2 шт, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо
від 71 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна
від 143 грн.
ласощі, снеки, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: качка
від 181 грн.
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряча грудка
від 136 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна, клас: преміум
ласощі, палички, 3 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка
від 125 грн.
ласощі, снеки, 8 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль
від 77 грн.
ласощі, палички, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для зубів, в составе: з домашньою птицею
від 195 грн.
ласощі, палички, 1 шт, 0.17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: курка
від 98 грн.
ласощі, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, м'ясо кролика 25%, крохмаль
від 82 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: субпродукти (петрушка 0.15%, м'ята 0.15%), злаки, м'ясо та субпродукти
ласощі, кістка, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ласощі, сушки натуральні, 30 шт, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 30 шт, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо, крохмаль, гліцерин, сорбіт, мінерали, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина, баранина, курка), сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 366 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 80.8%, рослинний протеїн 4%, клас: преміум
від 376 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка 80.8%, рослинний протеїн 4%, клас: преміум
від 383 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, вуха кролю, рослинний протеїн, крохмаль, клас: преміум
від 212 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: конина, крохмаль, сорбіт, субпродукти, екстракти рослинних білків, клас: преміум
від 332 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: вміст м'яса 85%, клас: преміум
від 362 грн.
ласощі, 77 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, кальцієва кістка, рослинний протеїн, крохмаль, клас: преміум
від 354 грн.
ласощі, снеки, 170 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, тріска, протеїн, крохмаль, клас: преміум
від 349 грн.
ласощі, снеки, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, рослинний протеїн, крохмаль, клас: преміум
ласощі, палички, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 6 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, рослинний протеїн, крохмаль, клас: преміум