Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Туристичні меблі   /   TRIZAND

Розкладачка TRIZAND 27633

Фото - Туристичні меблі TRIZAND 27633
TRIZAND 27633
Колір
Тип
розкладачка
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Регульована спинка
Підголовник
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити TRIZAND 27633

Складаний шезлонг - ліжко Trizand 2в1 туристичне ліжко та шезлонг, навантаження до 120 кг, 4 положення регулювання (27633)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RED-HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 604 грн.

Складаний шезлонг - ліжко Trizand 2в1 туристичне ліжко та шезлонг, навантаження до 120 кг, 4 положення регулювання (27633)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RED-HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 800 грн.

Шезлонг розкладний пляжний лежак Trizand 27633

Маркетплейс: Rozetka.ua  Big Stan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 499 грн.

Складний садовий лежак Trizand 27633

Маркетплейс: Rozetka.ua  Togo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 255 грн.

Складаний садовий шезлонг TRIZAND 27633 з подушкою, 2-в-1, до 120 кг, сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  SimkaPro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 240 грн.

Динаміка цін на TRIZAND 27633