Геймпад Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller (24790)
Відео 1Фото 13 |
Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller |
|
Кросплатформовий бездротовий геймпад, який дружить з комп'ютерами та ноутбуками на базі Windows, консоллю Nintendo Switch і смартфонами на базі операційних систем iOS та Android. Основним способом підключення є класичний бездротовий радіоприймач із радіусом дії до 10 метрів. В якості альтернативи можна використовувати Bluetooth-приймач або звичайний кабель USB. Кнопкова розкладка зробила за популярною нині формулою, коли для позначення клавіш використовуються знайомі всім власникам Xbox символи «ABXY», а симетричне розташування стиків та бічних курків швидше повторює схему геймпадів Sony DualShock та DualSense.
За рахунок додаткових органів управління (прим: Turbo, Home, навігація тощо) загальна кількість кнопок у Trust GXT-542 Muta досягає 13 штук. Схема пристрою передбачає можливість заміни 4-позиційної хрестовини на одну з змінних насадок, що йдуть в комплекті, в стилі контролера Xbox Elite. Сам геймпад має ергономічну форму, бічні ручки покриті приємним на дотик рифленим покриттям, яке не дає геймпаду вислизнути з рук під час спекотного дня або особливо напруженої ігрової сесії. На тлі інших бездротових маніпуляторів початкового рівня ця модель виділяється завдяки наявності вбудованих LED-світлодолодів, які сигналізують про статус підключення та розрядку батареї. Для зворотного зв'язку з гравцем у корпус вбудували кілька мініатюрних вібромоторів, які реагують на дії гравця. Вбудованих динаміків чи порту для навушників тут немає.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller
Усі ціни 31 →Бездротовий геймпад Trust GXT 542 Muta Black (24790TRUST) 24790TRUST | 1 099 грн. |
Бездротовий геймпад TRUST GXT 542 MUTA BLACK (24790TRUST) | 1 099 грн. |
TRUST GXT 542 Muta Wireless Black (24790) 24790TRUST | 1 299 грн. |
Геймпад Trust GXT 542 MUTA BT WL USB BLACK (24790) | 1 099 грн. |
Бездротовий геймпад TRUST GXT 542 MUTA BLACK (24790TRUST) | 1 099 грн. |
Універсальний геймпад для всіх платформ
Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller є доступним і універсальним рішенням для любителів ігор на різних платформах. Завдяки підтримці багатьох способів підключення, він підходить для використання з ПК, смартфонами та портативними консолями, такими як Switch.
Гнучкість підключення та тривала автономність
Контролер може працювати як радіоканалом з USB-ресивером, так і Bluetooth, забезпечуючи свободу пересування на відстані до 8 метрів. Дротове підключення через USB C стане в нагоді під час заряджання акумулятора, який може пропрацювати до 10 годин без підзарядки.
Ергономіка та екологічність
Міцний пластиковий корпус, частково виготовлений із перероблених матеріалів, наголошує на екологічній відповідальності бренду. Матове оздоблення, доповнене глянсовими та перфорованими елементами, забезпечує зручний та надійний хват.
Налаштування під особисті переваги
Можливість кастомізації за допомогою додаткових D-Pad та наявність вібраційного зворотного зв'язку роблять Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller адаптованим до індивідуальних вимог користувача. Це робить його привабливим вибором у бюджетному сегменті для гравців, які шукають надійний та універсальний геймпад.