Trust Nado Bluetooth Wireless Keyboard
Відео 3Фото 4 |
Trust Nado Bluetooth Wireless Keyboard |
|
Компактна низькопрофільна бездротова острівна bluetooth-клавіатура для планшетів, смартфонів, ноутбуків і персональних комп'ютерів (оснащені вбудованим або модуля bluetooth-адаптером). Має невеликі габаритні розміри і скромний вас 293 г. Виконана в міцному алюмінієвому корпусі з елегантним і лаконічним зовнішнім дизайном. Для підключення до комп'ютерів і гаджетів використовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 3.0, сумісний з більш пізніми і більш ранніми стандартами і працює на відстанях до 10 м.
Довговічні перемикачі з ножичним механізмом забезпечують швидкий і плавний введення, а також повна відсутність шуму під час роботи, що важливо при використанні в житлових зонах. Розкладка клавіатури Trust Nado Bluetooth Wireless Keyboard оптимізована для повноцінної роботи з усіма типами операційних систем для настільних ПК, ноутбуків, смартфонів і планшетів. Також може підключатися до деяких моделей Smart TV і мультимедійних приставок. Обладнана 85 клавішами (у т. ч. кнопками Fn і CMD). Живиться від двох батарей типу AAA. При використанні якісних лужних елементів живлення (alkaline battery) час автономної роботи клавіатури може досягати 6 міс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Nado Bluetooth Wireless Keyboard
Trust Nado BT White (23746) 23746TRUST | 569 грн. |
Клавіатура TRUST Nado Bluetooth Wireless keyboard (23746) | 799 грн. |
Бездротова клавіатура Trust Nado BT White | 899 грн. |
Клавіатура TRUST Trust Nado BT White (23752TRUST) | 616 грн. |
Візуально схожа на оригінальну епл. За ці кошти це просто мусор. Макс Семенюк: користуюся Trust Nado Bluetooth Wireless Keyboard менше місяця |
Не рекомендую, краще дорожче взяти оригінал, чи дротову оригінал за цю ж вартість.