Клавіатура
Trust Xalas USB Numeric Keypad (22221)
Відео 1Фото 3 |
Trust Xalas USB Numeric Keypad |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Xalas USB Numeric Keypad
Усі ціни 22 →Trust Xalas (22221) Black 22221 | 349 грн. |
Клавіатура мембрана Trust Xalas USB-A Numeric Keypad 23Key, USB-A, Black ( | 349 грн. |
Клавіатура цифрова Trust XALAS USB Black (22221TRUST) 22221TRUST | 349 грн. |
Цифровий клавiатурный блок Trust Xalas Black (22221) 22221 | 349 грн. |
Клавиатура TRUST Xalas USb numeric keypad 22221 | 349 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →