Акумулятор ColorWay 2xAAA 400 mAh micro USB (CW-UBAAA-01)
Відео 1Фото 9 |
ColorWay 2xAAA 400 mAh micro USB |
|
Індикатор зарядки. Можливість зарядки від будь-якого USB порту через кабель USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay 2xAAA 400 mAh micro USB
Усі ціни 22 →ColorWay Aaa micro Usb 400 mAh*2 (CW-UBAAA-01) | 692 грн. |
ColorWay Aaa micro Usb 400 mAh * 2 (CW-UBAAA-01) | 692 грн. |
Аккумулятор ColorWay AAA micro USB 400 mAh * 2 (CW-UBAAA-01) CW-UBAAA-01 | 499 грн. |
Акумулятор microUSB ColorWay (CW-UBAAA-01) AAA/HR03 Li-Pol 400 mAh BL 2шт | 499 грн. |
Акумулятор ColorWay AAA USB-micro 400 mAh * 2 (CW-UBAAA-01) CW-UBAAA-01 | 419 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →