Навушники
TTEC SoundMax 2
Відео 2Фото 15 |
TTEC SoundMax 2 |
|
Можливість підключити 2 смартфона.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TTEC SoundMax 2
Усі ціни 25 →Bluetooth-гарнитура Ttec SoundMax 2 Black (2KM131S) 2KM131S | 1 537 грн. |
Bluetooth-гарнітура Ttec SoundMax 2 Black (2KM131S) 2KM131S | 1 899 грн. |
Наушники Ttec SoundMax 2 Black (2KM131S) | 1 710 грн. |
Наушники Ttec SoundMax 2 Black (2km131s) | 1 668 грн. |
Bluetooth-гарнитура Ttec SoundMax 2 Black (2KM131S) 2KM131S | 1 544 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →