Антена для роутера Ubiquiti AirMax Sector 5AC21-60 (AM-5AC21-60)
Ubiquiti AirMax Sector 5AC21-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirMax Sector 5AC21-60
Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC21-60 | 10 414 грн. |
Антенна SECTOR AIRMAX/5GHZ AM-5AC21-60 UBIQUITI | 9 843 грн. |
Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC21-60 | 9 926 грн. |
Ubiquiti Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC21-60 | 9 926 грн. |
Антена Wi-Fi) Ubiquiti AM-5AC21-60 | 11 945 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →