Пилосос
Ufesa AC3090 Antek (81105267)
Фото 5 |
Ufesa AC3090 Antek |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ufesa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ufesa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ufesa AC3090 Antek
Усі ціни 14 →Ufesa Ufesa AC3090 Antek (81105267) | 6 375 грн. |
Пилосос Ufesa AC3090 Antek (81105267) | 4 796 грн. |
Пылесос Ufesa AC3090 Antek (81105267) | 4 865 грн. |
Пилосос Ufesa AC3090 Antek | 4 165 грн. |
Пылесос Ufesa AC3090 Antek (81105267) 81105267 | 5 510 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →