Блендер Ufesa Vario 1000 Max BP4582 нержавіюча сталь (70105030)
Відео 1Фото 9 |
Ufesa Vario 1000 Max BP4582 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ufesa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ufesa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ufesa Vario 1000 Max BP4582 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Ufesa Ufesa BP4582 Vario 1000 Max (70105030) | 2 486 грн. |
Блендер Ufesa BP4582 Vario 1000 Max (70105030) | 1 829 грн. |
Блендер Ufesa BP4582 Vario 1000 Max (70105030) BP4582 Vario 1000 Max (7010 | 1 624 грн. |
Блендер Ufesa BP4582 Vario (70105030) | 1 931 грн. |
Блендер погружной Ufesa BP4582 Vario 1000 Max (70105030) | 1 897 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →