3D-пазл UGears Mini Biplane 70159
Відео 1Фото 18 |
UGears Mini Biplane 70159 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UGears 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UGears.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UGears Mini Biplane 70159
Усі ціни 7 →Механічний 3D Пазл Ukrainian Gears Міні-біплан, 84 елементи (70159) | 350 грн. |
Механический 3D пазл Ugears Мини биплан (70159) | 330 грн. |
Ugears Міні-біплан (70159) Міні-біплан(70159) | 270 грн. |
Конструктор Ugears Міні-біплан (6337305) | 405 грн. |
Конструктор Ugears Міні-біплан (6337305) | 385 грн. |
Механічний 3D пазл UGEARS Міні-біплан 84дет (70159) | 577 грн. |
Тривимірний пазл Ukrainian Gears Міні-біплан (70159) (10-575711) | 532 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →