Смартфон UleFone Note 11P 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 21Фото 13 |
Солідні обсяги пам'яті не часто зустрінеш на борту недорогих смартфонів другого ешелону. Приємне виключення з правила — UleFone Note 11P. Модель оснастили аж 8 ГБ ОЗП і вбудованим накопичувачем на 128 ГБ, та ще й з окремим слотом розширення під картку microSD. У той же час заправляє роботою пристрою восьмиядерний процесор не першої свіжості MediaTek Helio P60, анонсований за пару-трійку років до дебюту смартфона.
Обличчя моделі-IPS-екран калібру 6.55 дюймів по діагоналі з роздільною здатністю картинки HD+ (1600Х720 пікселів). Об'єктив 8 МП фронталки знаходиться в острівному отворі верхнього сегмента дисплея по ліву руку. Зі спини смартфон обладнаний камерою з приставкою «квадро». Вона поєднує в одному флаконі 48 МП провідний сенсор зображення, 8 МП ультраширик, 2 МП макромодуль і 2 МП портретник (для розмиття фону). Також з тилу розташовується майданчик дактилоскопічного сканера. Живлення електронних компонентів пристрою забезпечує акумуляторна батарея ємністю 4400 мАгод зі стандартною 10-ватною зарядкою через роз'єм USB-C.
Купити UleFone Note 11P 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 74 →Смартфон Ulefone Note 11P 8/128GB Black | 3 879 грн. |
Ulefone Note 11P 8/128Gb 4G Red 6937748734017 | 4 094 грн. |
Смартфон Ulefone Note 11P 8/128GB Black | 3 799 грн. |
Мобільний телефон Ulefone Note 11P 8/128GB Black (6937748734000) | 4 211 грн. |
Ulefone Note 11P 8/128GB Black (6937748734000) Ulefone Note 11P 8/128Gb Bl | 3 999 грн. |