Ящик для інструменту Ultra 7402392
Фото 6 |
Ultra 7402392 |
|
В конструкції передбачені отвори для навісного замку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultra 7402392
Усі ціни 6 →Ultra Profi 585x310x280мм (7402392) | 1 830 грн. |
Ящик для інструменту Ultra Profi 585x310x280мм (7402392) | 1 882 грн. |
Ящик для інструменту Ultra Profi 585×310×280мм 7402392 | 1 882 грн. |
Ящик для інструменту Ultra Profi 585 х 310 х 280 мм (7402392) | 1 882 грн. |
Ящик для інструментів Profi 585310280мм ULTRA (7402392) | 1 882 грн. |
Ящик для інструменту Ultra Profi 585310280мм 7402392 | 1 882 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →