Ящик для інструменту Stanley 1-79-218
Відео 3Фото 5 |
Stanley 1-79-218 місткийз органайзером |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-79-218
Усі ціни 44 →STANLEY 1-79-218 | 2 311 грн. |
Ящик для инструментов Stanley Basic Toolbox 24" 1-79-218 | 2 311 грн. |
Ящик для інструментів STANLEY LINE TOOLBOX 1-79-218 | 2 311 грн. |
Ящик Stanley Basic Toolbox, 595x281x260 мм 1-79-218 | 2 311 грн. |
Ящик для инструмента Stanley "Basic Toolbox" (1-79-218) | 2 311 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 1-79-216 — розмір 16"
- Модель 1-79-217 — розмір 19"
- Модель 1-79-218 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-79-218
Ціни на Stanley 1-79-218 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-79-216 | від 933 грн. | 47 пропозицій | ||
Stanley 1-79-217 | від 1 545 грн. | 46 пропозицій | ||
Stanley 1-79-218 | від 1 899 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →