Ящик для інструменту Einhell E-Case S-F (4540020)
Відео 3Фото 8 |
Einhell E-Case S-F (4540020) |
|
Максимальне навантаження 25 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell E-Case S-F (4540020)
Усі ціни 10 →Кейс для інструментів Einhell E-Case S-F пластиковий з роздільниками до 25 | 1 625 грн. |
Пластиковий кейс Einhell E-Case SF до 25кг (4540020) 4540020 | 1 626 грн. |
Пластиковий кейс EINHELL E-Case SF до 25кг (4540020) | 1 626 грн. |
Ящик для інструментів Einhell E-Case S-F (пластик), до 25кг (4540020) | 1 833 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →