Сумка Ultra 7411422
Відео 1Фото 7 |
Ultra 7411422 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultra 7411422
Усі ціни 8 →Сумка для инструмента Ultra 24 кармана (7411422) | 2 009 грн. |
Сумка для інструменту Ultra 420x300x250мм 32л (7411422) | 2 066 грн. |
Ultra (7411422) | 2 066 грн. |
Сумка для інструменту Ultra 24 кишені 420×300×250мм 32л 7411422 | 2 066 грн. |
Ultra Сумка для инструмента Ultra 24 кармана 420?300?250 мм 32 л (7411422) | 2 066 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Ultra 7411422:
- Об'єм сумки – 32 л;
РекомендуємоПорівняти в таблиці →