Цифровий NVR відеореєстратор Uniview NVR301-04S3
Uniview NVR301-04S3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniview NVR301-04S3
Усі ціни 9 →IP-відеореєстратор 4-канальний 8Mp Uniview NVR301-04S3 | 3 791 грн. |
Відеореєстратор UNV NVR301-04S3 5МП 4 канали FTTH SC/UPC-SC/UPC, 3mm, 25m | 4 000 грн. |
Uniview NVR301-04S3 | 4 000 грн. |
Мережевий IP-відеореєстратор Uniview NVR301-04S3 | 3 119 грн. |
IP-відеореєстратор 4-канальний 8Mp Uniview NVR301-04S3 | 3 791 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Uniview NVR301-04S3
Ціни на Uniview NVR301-04S3 |
---|---|---|---|---|
Uniview NVR301-04S3 | від 3 119 грн. | 10 пропозицій | ||
Uniview NVR301-08S3 | від 4 115 грн. | 4 пропозиції | ||
Uniview NVR301-16S3 | від 3 252 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →