Орбітрек USA Style SS-777
Відео 3 |
USA Style SS-777
Система навантаження:магнітна
Вага користувача:до 100 кг
Рівнів навантаження:8 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:150х110х57 см
Маховик з можливістю реверса
Всі характеристики
Характеристики SS-777
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог USA Style 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі USA Style.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити USA Style SS-777
Усі ціни 6 →Орбитрек USA Style SS-777 | 9 990 грн. |
Орбітрек USA Style SS-777 A | 9 250 грн. |
Орбитрек USA Style SS-777 B | 9 990 грн. |
Орбитрек USA Style SS-777 C | 9 990 грн. |
Орбитрек USA Style SS-777 D | 9 990 грн. |
Орбітрек USA Style SS-777 | 9 250 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →