Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   USAMS

Зарядний пристрій USAMS US-CC121

Фото - Зарядний пристрій USAMS US-CC121
Відео 1Фото 12
USAMS US-CC121
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
48x42x26 мм
Вага
58 г
Офіційний сайт
usams.com.cn
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2021
Маркування виробника
CC121TC01

CC121TC02

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог USAMS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі USAMS.

Купити USAMS US-CC121

Усі ціни 35 →

Зарядний пристрій USAMS T35 Fast Charger US-CC121 1USB/1Type-C, 20W, PD3.0/QC Black (000007174)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
192 грн.

Зарядний пристрій 2 порти Usams T35 USB-A + TYPE-C QC PD3.0 20 W 3A

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Адаптер мережевий USAMS T35 Fast Charger US-CC121 1USB/1Type-C, 20W, PD3.0/QC| 4756074

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
308 грн.

Зарядний пристрій USAMS T35 Fast Charger US-CC121 1USB/1Type-C, 20W, PD3.0/QC White (000007175)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Зарядний адаптер блок мережевий USAMS T35 Fast Charger US-CC121 2 порти 20 Вт чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
340 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на USAMS US-CC121

Відеоогляди