Фен Valera Swiss Steel Master (SM588.02RCCR)
Відео 1Фото 3 |
Valera Swiss Steel Master |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valera Swiss Steel Master
Усі ціни 11 →Valera Swiss Steel-Master Light Gold (SM 588.01 GD) SwissSteel-MasterLight | 7 089 грн. |
Valera Swiss Steel Master Black Chrome | 8 988 грн. |
Фен Valera Swiss Steel Master SM588.01CR Light Chrome | 6 481 грн. |
Фен Valera Swiss Steel-Master "Light" BlackChrome | 7 612 грн. |
Фен Valera Swiss Steel Master SM588.01GD Light Gold | 7 168 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →