Фен Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic (SXJ 8500 RC)
Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic
Усі ціни 6 →Valera Swiss Silent Jet 8500 Ionic Rotocord професійний фен для волосся з | 4 800 грн. |
Фен Valera Swiss Silent Jet 8500 Ionic (SXJ8500RC) | 3 899 грн. |
Valera Swiss Silent Jet 8500 Ionic Rotocord (SXJ 8500 D RC) SwissSilentJet | 4 165 грн. |
Фен Valera SWISS SILENT JET 8500 IONIC ROTOCORD SXJ 8500 D RC | 4 163 грн. |
Фен Valera SWISS SILENT JET 8500 IONIC ROTOCORD | 4 163 грн. |
Фен Valera Swiss Silent Jet 8500 Ionic (SXJ8500RC) | 3 893 грн. |
Додаткові функції і можливості фена Valera SXJ 8500:
- Довжина шнура — 3 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →