Фен Braun HD 770
Відео 2Фото 13 |
Braun HD 770 |
|
У комплектації фена Braun HD 750 дифузор відсутня.
Сучасний фен від німецької компанії Braun, який насамперед підійде для догляду за фарбованим волоссям. Цьому сприяє спеціальна насадка Colour Saver для збереження кольору волосся і запобігання їх пересушування. А також фірмова система іонізації satin ions, яка забезпечує блиск і гладкість волосся. Традиційно передбачено 2 режими швидкості потоку і 3 температури, що дозволяє урізноманітнити укладання. Окремо виділимо функцію DrySafe для оптимальної настройки потоку і режим холодного повітря".
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun HD 770
Усі ціни 6 →Фен Braun Satin Hair 7 Colour Dryer HD 770 | 3 077 грн. |
BaByliss Braun Satin Hair 7 HD 770 Colour фен для волосся 1 кс | 3 310 грн. |
Фен Braun BRHD770E | 3 278 грн. |
Фен Braun Satin Hair 7 Colour Dryer HD 770 DF | 3 885 грн. |
Фен Braun Satin Hair 7 Colour Dryer HD 770 DF | 3 891 грн. |
Фен Braun BRHD770E | 3 284 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фена Braun HD 770:
- Функція Colour Saver для захисту волосся від пересушування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →