Вантажний акумулятор Varta Promotive Blue 640400080
від 6 834 до 8 800 грн. Порівняти ціни 9 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:140 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:800 A |
Модифікації Varta Promotive Blue 1
Характеристики
Varta 640400080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Varta Promotive Blue 640400080
Сортувати
Аккумулятор 140Ah-12v VARTA PM Blue (K8) (513x189x223), L, EN800 640 400 0 | 7 224 грн. |
Varta PM Blue (K8) 140Ah-12v, EN800 | 6 834 грн. |
VARTA 640400080A732 | 7 325 грн. |
Автомобільний акумулятор promotive blue (k8) 140ач 800а "+" зліва VARTA, 6 | 7 937 грн. |
Акумулятор VARTA PROMOTIVE BLUE 140Ah, EN 800, +/-(3), 513х189х223 (ДхШхВ) | 7 800 грн. |
Акумулятор VARTA PROMOTIVE BLUE 140Ah, EN 800, +/-(3), 513х189х223 (ДхШхВ) | 8 800 грн. |
Акумулятор VARTA PROMOTIVE BLUE 140Ah, EN 800, +/-(3), 513х189х223 (ДхШхВ) | 7 973 грн. |
Акумулятор 140Ah-12v VARTA Blue Dynamic PM Blue(K8) (513x189x223),полярніс | 7 918 грн. |
Акумуляторна батарея 140Аг/800A (513x189x223/+L/B13) Promotive SHD K8(6404 | 7 694 грн. |
Закрити
Рекомендуємо