Коліматорний приціл Vector Optics Omega 8 (SCRD-04)
Відео 5Фото 38 |
Vector Optics Omega 8
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:39 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:110 мм
Всі характеристики
Характеристики Omega 8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Omega 8
Усі ціни 12 →Vector Optics Omega 8 | 4 510 грн. |
Коллиматорный прицел Vector Optics Frenzy-S 1x17x24 RD (VT) SCRD-04 | 4 510 грн. |
Приціл Vector Optics Omega 8 (SCRD-04) | 4 510 грн. |
Прицел Vector Optics Omega 8 (SCRD-04) SCRD-04 | 4 280 грн. |
Коліматорний приціл Vector Optics Omega 8 (SCRD-04) SCRD-04 | 4 510 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди