Приціл Vector Optics Maverick-III 3x22 Magnifier (SCMF-31)
Відео 4Фото 13 |
Vector Optics Maverick-III 3x22 Magnifier
Тип:збільшувач (магніфер)
Кратність збільшення:3 x
Діаметр об'єктива:22 мм
Поле зору на 100 м:16.3 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:103 мм
Всі характеристики
Характеристики Maverick-III 3x22 Magnifier
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Maverick-III 3x22 Magnifier
Усі ціни 9 →SCMF-31 3x оптичний збільшувач Vector Optics Maverick-III 3x22 MIL | 4 400 грн. |
SCMF-31 3x оптический увеличитель Vector Optics Maverick-III 3x22mm Magnif | 4 510 грн. |
Приціл Vector Optics Maverick-III 3x22 MIL (SCMF-31) | 4 510 грн. |
Прицел Vector Optics Maverick-III 3x22 MIL (SCMF-31) SCMF-31 | 3 925 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Maverick-III 3x22 MIL (SCMF-31) SCMF-31 | 4 510 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди