Коліматорний приціл Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot
Відео 1Фото 7 |
Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:30 мм
Безперервна робота:до 20000 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Всі характеристики
Характеристики Centurion 1x30 Red Dot
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot
Усі ціни 7 →SCRD-34 Приціл коліматорний Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot | 6 400 грн. |
Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot | 6 560 грн. |
Прицел коллиматорный Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot SCRD-34 | 6 400 грн. |
Приціл коліматорний Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot | 6 642 грн. |
Коліматор Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot SCRD-34 | 6 560 грн. |
Приціл коліматорний Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot | 6 560 грн. |
Приціл коліматорний Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot | 6 400 грн. |
Відеоогляди