Приціл Vector Optics Matiz 2-7x32 Duplex
Фото 3 |
Vector Optics Matiz 2-7x32 Duplex
Тип:оптичний
Кратність збільшення:2 – 7 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:280 мм
Всі характеристики
Характеристики Matiz 2-7x32 Duplex
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Matiz 2-7x32 Duplex
SCOM-26 Приціл оптичний Vector Optics Matiz 2-7x32 1" SFP | 3 920 грн. |
Прицел оптический Vector Optics Matiz 2-7x32 1" SFP SCOM-26 | 3 920 грн. |
Приціл оптичний Vector Optics Matiz 2-7x32 SCOM-26 | 4 018 грн. |
Приціл оптичний Vector Optics Matiz 2-7x32 1" SFP | 4 018 грн. |
Приціл оптичний Vector Optics Matiz 2-7x32 1" SFP | 3 920 грн. |