Штатив Velbon EX-447
Фото 3 |
Velbon EX-447 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velbon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velbon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velbon EX-447
Усі ціни 15 →Velbon EX-447 | 4 899 грн. |
Velbon EX-447 | 4 899 грн. |
Видеоштатив Velbon ex-447 с держателем для смартфона (116692) | 3 921 грн. |
Штатив Velbon EX-447 + smartphone mount (VLB-116692) | 4 351 грн. |
Штатив Velbon EX-447 + smartphone mount (VLB-116692) VLB-116692 | 3 965 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →