Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Vention

Тримач / авто зарядка Vention KCZH0

Фото - Тримач / авто зарядка Vention KCZH0
Фото 7
Vention KCZH0
Колір
Призначення
настільний
Допустима діагональ
12.9 "
Сумісність із планшетами
Матеріал корпуса
метал
Вага
77 г
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vention 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vention.

Купити Vention KCZH0

Усі ціни 29 →

Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0)

Настільний тримач Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk aluminum alloy Grey (KCZH0) PortableCellPhoneStandHolderforDeskaluminumall

Колір виробника/Сірий|Вага/77 г|Тип/Підставка|Призначення/Настільний|Тип кріплення тримача/Без кріплення|Комплектація/Тримач,... щеІнструкція, Гарантійний талон|Сумісність/Смартфон|Тип кріплення пристрою/Без кріплення|Матеріал/Метал|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Розмір/139 x 81 x 4,5 мм|Бренд/Vention|Особливості/Регульований
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
229 грн.

Тримач для телефону Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0) KCZH0

Налаштуйте зручний кут огляду за допомогою Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0)... ще і насолоджуйтеся фільмами або забезпечуйте комфорт під час робочих зідзвонів. Підставка сумісна з будь-яким пристроєм з діагоналлю 4,7–12,9 дюймів. Вона надійно триматиме гаджет, навіть якщо він у чохлі. Портативність Цей тримач має складну конструкцію. Його можна повністю скласти й
Dendi.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
349 грн.

Тримач для телефона Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0) KCZH0

Настройте удобный угол обзора с помощью Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0) и... щенаслаждайтесь фильмами или обеспечивайте комфорт во время рабочих зудонов. Подставка совместима с любым устройством с диагональю 4.7–12,9 дюймов. Она будет надежно держать гаджет, даже если он в чехле.ПОРТАТИВНІСТЬЭтот держатель имеет сложную конструкцию. Его можно полностью сложить и положить
Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
420 грн.

Vention Тримач-підставка для телефона Vention Portable Cell Phone Stand Holder for Desk Aluminum Alloy Type Gray (KCZH0)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
279 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Vention KCZH0

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна