USB-хаб Vention TGKBB
Фото 6 |
Vention TGKBB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vention 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vention.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vention TGKBB
Усі ціни 21 →Концентратор Vention 4-Port з micro USB живленням 0.15M Black (TGKBB) TGKB | 588 грн. |
Vention 5-in-1 black (TGKBB) | 589 грн. |
Хаб USB 3.1 Type-C -> 4xUSB 3.0 активный, черный Vention TGKBB | 618 грн. |
Vention USB 3.1 Type-C -> 4xUSB 3.0 Black tgkbb | 719 грн. |
Vention 4-Port Micro USB 0,15m Black(TGKBB) TGKBB | 659 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →