Вантажний акумулятор Vesna Power Truck 836912
від 7 999 до 10 875 грн. Порівняти ціни 7 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:190 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1100 A |
Модифікації Vesna Power Truck 4
Характеристики
Vesna 836912 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vesna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vesna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vesna Power Truck 836912
Сортувати
Vesna Power Truck 190Ah 12V (836912) | 8 663 грн. |
Акумулятор автомобільний Vesna 190 Ah/12V Truck (836 912) 836 912 | 7 999 грн. |
Vesna Акумулятор автомобільний Vesna 190 Ah/12V Truck (836 912) 836 912 | 7 999 грн. |
VESNA 836912 | 8 083 грн. |
Акумулятор Vesna Truck 190 А/год 12 В (3) (836 912) | 8 865 грн. |
Автомобільний акумулятор Vesna 190 Ah/12V Truck (836 912) | 10 119 грн. |
Автомобільний акумулятор Vesna 190 Ah/12V Truck (836 912) | 10 875 грн. |
Закрити
Рекомендуємо