Мікрохвильова піч Vestfrost VMO 207 S білий
Фото 17 |
Vestfrost VMO 207 S 2022 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestfrost VMO 207 S білий
Усі ціни 11 →VESTFROST VMO 207 S | 2 788 грн. |
VESTFROST VMO 207 S | 2 774 грн. |
Мікрохвильова піч Vestfrost VMO 207 S | 2 625 грн. |
Vestfrost VMO 207 S VMO207S | 2 599 грн. |
VESTFROST VMO 207 S | 2 760 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →